SPA & Wellness

Kąpiele termalne solankowe , borowinowe, piwne, ziołowe to jedna z najlepszych form wypoczynku, pielęgnacji i regeneracji naszego ciała i umysłu. Minerały soli oraz olejki z ziół rozpuszczone w gorącej wodzie wchłaniane  są do organizmu za pomocą inhalacji oraz procesu zwanego osmozą:następuje przenikanie przez błony komórkowe składników czynnych takich jak minerały,mikroelementy i witaminy. Seanse w których nagrzewane jest stopniowo wnętrze ciała a połączone z kąpielą w ziołach,borowinach, siarczanach i solankach termalnych dodatkowo wspomagane AERO lub hydromasażem ma silne działanie prozdrowotne.

20220108_191036
20220108_184343
20220108_181715
DSC_8535
DSC_8565
DSC00620

Kąpiel termalną łączymy z seansem picia gorących wywarów z herbat i ziół leczniczych. Zastosowanie seansów uzdrowiskowych dostarczy do organizmu poprzez skórę oraz wdychanie wysokiego stężenia jodu oraz innych mikro i makro pierwiastków w tym bromu, wapnia, magnezu, potasu. Mamy okazję poprawić zdrowie, samopoczucie, spędzić rodzinny relaks lub romantyczny wieczór.
-regeneracja ciała
-leczenie pielęgnacja skóry
-odprężenie umysłu
-działanie prozdrowotne
-aromaterapia100%
-ECO – naturalnie również dla dzieci
-seanse zdrowotne

Podczas odprężenia przebywaj z drugą osobą i dostosuj warunki użytkowania do stanu zdrowia, zachowaj rozsądek i ostrożność oraz stosuj się do zaleceń regulaminu stosowania w tym zaleceń lekarza. Podczas kąpieli i seansów wysoko temperaturowych stosujemy wyłącznie atestowane ECO produkty ziołowe, solankowe i borowinowe , nie przekraczając zalecanej maksymalnej dawki stężenia % .
Przeciwwskazania ; ostra niewydolność krążeniowa, uczulenia na zioła i sole , otwarte rany, ciąża, wady serca.
Przed wejściem do wanny umyj ciało pod prysznicem.
Po wlaniu solanki w stężeniu 0,6-2% lub /i wlaniu naparu ziołowego,borowiny wchodzimy do gorącej wanny 36-41 st. C na 10-20 minut
Po wyjściu z gorącej wanny zanurzamy ciało w zimnej wodzie 5 – 15 st.C na ok 1 minutę ( zimna studnia )
Po każdym cyklu kąpieli odpocznij od 10-20 minut.Uzupełnij płyny w organizmie i skorzystaj ponownie z wanny 6×4-6
UWAGA: opis korzystania nie jest zaleceniem medycznym, należy skonsultować kąpiel z fizjoterapeutą lub lekarzem.

Sauna & zabiegi

W zabiegach fizykalnych takich jak sauna, najważniejszą rolę odgrywa skóra i jej przewodnictwo cieplne. Skóra jako struktura tkankowa otaczająca cały nasz organizm, może odbierać i przekazywać energię cieplną. Leczenie ciepłem polega na bezpośrednim przekazywaniu

ciepła, czy to z otoczenia czy też za pomocą różnych urządzeń, w celu uzyskania ogólnego lub miejscowego rozgrzania ciała czy też całego organizmu.

 

Zabiegi Ayurvedyjskie

Naturalne metody o niezwykłej mocy usuwania napięć na poziomie ciała umysłu i pamięci emocji.

 • MARMA całego ciała -to delikatny ucisk odpowiednich punktów na naszym ciele, których stymulacja rozluźnia zablokowane miejsca i umożliwia regenerację tkanek oraz narządów dotkniętych chorobą.

Korzyści:

 • usuwa zmęczenie
 • poprawia koncentrację
 • rozluźnia napięcie mięśniowe
 • reguluje proces trawienia oraz krążenia
 • łagodzi różnego rodzaju bóle, np. pleców, głowy, miesiączkowe
 • usuwa toksyny
 • podnosi odporność organizmu
 • uwalnia od uzależnień (papierosy, alkohol, narkotyki)
 • odblokowuje tłumione emocje

MARMA przywraca siły witalne, odmładza organizm, podnosi poziom energii, pomaga w pozbyciu się stanów lękowych i depresyjnych. Efekt odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu, po którym długo utrzymuje się głęboki stan spokoju i odprężenia.

Czas trwania 1 godz. Cena 110 zł

MARMA twarzy oraz okolic klatki piersiowej – to połączenie delikatnej stymulacji punktów głowy , twarzy oraz szyi z kojącym i relaksującym masażem.

Marma twarzy idealna jest dla osób, które przepracowują swój umysł i na co dzień nie dają mu wytchnienia oraz dla osób, u których zmęczenie jest szczególnie widoczne na twarzy.

Korzyści:

 • harmonizuje ciało
 • usuwa napięcia z twarzy i głowy
 • zapewnia doznanie głębokiego relaksu
 • wspomaga leczenie chronicznych bólów głowy i zatok, bezsenności, nerwowości zaburzeń słuchu oraz wzroku
 • reguluje ciśnienie
 • poprawia sprawność intelektualną
 • działa ożywczo na skórę.

Dodatkowo zabieg sprawia, że twarz wydaje się młodsza i gładsza. Wiele osób po masażu promieniuje wprost blaskiem.

Czas trwania 15- 30 minut Cena 50- 80 zł

MARMA + MARMA TWARZY – 140 ZŁ

W celu utrwalenia rów­nowagi w organizmie, zabiegi zaleca się powtarzać. Są one jedyną w swoim rodzaju techniką o dużej mocy, która bardzo szybko regeneruje przemęczony organizm.

Do masażu używane są naturalne kosmetyki sporządzone według tradycyjnych receptur ayurvedyjskich.